Tym razem konkurs dedykowany był wszystkim paniom, dziewczynom, miłniczkom starych samochodów, klasyków, oldtimerów, youngtimerów, tuningowanych samochodów i starych motocykli. A kto dostanie nagrodę?

Chcieliśmy poznać Wasze historie. Należało napisać za co kochacie swoje auta i motocykle, co was w nich urzekło. Należało dołączyć fajne zdjęci (również swoje) i wysłać wszystko na adres: [email protected] !

W drodze obrad jury, po zapoznaniu się ze wszystkimi nadesłanymi zgłoszeniami, nagrodziło następujące panie:

  • Monika Niewczas z Warszawy
  • Maksymiliana Rybak z Kuźni Raciborskiej
  • Anna Gut z Sopotu


Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Nagrodzone historie będą opublikowane w naszym portalu.

Atrakcyjne nagrody: gadżety marki Mercedes-Benz, Ford oraz KlassikAuto.pl wyślemy pocztą. Sponsorem nagród są: Mercedes-Benz Grupa Wróbel, Ford Autoskar oraz nasza redakcja.

Zapraszamy naszych Czytelników, aby opisywać swoje różne historie związane z zabytkową motoryzacją. Ciekawe przypadki nagrodzimy i opublikujemy. A co można u nas wygrać, znajduję się między innymi tu: https://klassikauto.pl/kategoria_gielda/inne/ .

Zapraszamy również do polubienia naszych profili na Facebooku oraz Instagramie. Zgłoszenia należy wysyłać na adres [email protected] . Wysłane zgłoszenie jest równoznaczne z udzieleniem zgody na publikację. I warto zapisać się do naszego Newslettera i subskrybować nasze informacje.