Od jakiegoś czasu obserwujemy różnorodne maskotki lub inne gadżety, przedmioty i ozdoby znajdujące się w samochodach i przewożone na przyczepkach. Z pewnością sprawiają radość Wam podczas podróży i ekspozycji na zlotach klasyków. Stąd pojawił się pomysł na organizację konkursu.

Należało wysłać od 3 do 10 zdjęć: pokazujących to, co wozicie z sobą w samochodzie oraz samochód (auta wyprodukowane do 1985 roku). W minimum kilku zdaniach napisać, dlaczego towarzyszy Wam ten/ te gadżet / przedmioty.

Po przeanalizowaniu wysłanych do na nas zgłoszeń, informujemy, że nagrodę główną w konkursie otrzymał Pan Ryszard Rueckert. Nagrodą główną w konkursie był nowy, oryginalny gadżet Mercedes-Benz: piesek z kiwającą głową.

Komisja konkursowa postanowiła również przyznać wyróżnienie Panu Wojciechowi Kacprzakowi, który otrzyma od nas nagrodę niespodziankę.

Zapraszamy naszych Czytelników, aby pochwalić się swoimi, różnymi gadżetami, które przewozicie w starych autach. Ciekawe przypadki nagrodzimy i opublikujemy. Zapraszamy również do polubienia naszych profili na Facebooku oraz Instagramie. Zgłoszenia należy wysyłać na adres [email protected] . Wysłane zgłoszenie jest równoznaczne z udzieleniem zgody na publikację.