Auta na zamówienie z Niemiec

Carforfriend zapewnia auta na zamówienie z Niemiec wygodnie, sprawnie i szybko. Świadomi ryzyka jakie można ponieść w przypadku zakupu auta z Niemiec, pomagamy w sprowadzaniu auta także z innych krajów Unii Europejskiej.

Cenimy bezpieczeństwo dając gwarancję najwyższych standardów oferowanej przez nas usługi. Specjalizujemy się także w załatwieniu dokumentów w imporcie aut na zamówienie.

Działamy online a to oznacza, że swoje wymarzone auto, możesz nabyć nie wychodząc z domu. Sprowadzanie aut prosto i szybko? Z nami to możliwe! Zapewniając badanie stanu technicznego, dostarczamy Twój nowy nabytek pod Twój dom.

Kiedy nie masz czasu na przeglądanie ofert, nie chcesz działać na własną rękę a jednocześnie chcesz mieć pewność stanu technicznego nabywanego pojazdu oraz zapewnione bezpieczeństwo, dzięki naszemu zaangażowaniu otrzymasz auto dokładnie takie jakiego szukasz gdyż używane auta też potrafią pozytywnie zaskoczyć!

Sprowadzanie aut na zamówienie z Niemiec

Jako profesjonaliści, nie sięgamy po najtańsze oferty. Cenimy wysoką jakość, dlatego każdy samochód zostaje sprawdzony pod względem technicznym. Odpowiedzialność leży po naszej stronie dlatego, tak ważne jest skrupulatne sprowadzanie aut na zamówienie.

Oferujemy fachowe doradztwo podczas wyboru marki i modelu auta oraz przestawieniu jego mocnych i słabych stron. Przy sprowadzaniu ważny jest komfortowy transport auta z Niemiec. Dla pełnej satysfakcji samochody objęte są ubezpieczeniem na wypadek awarii lub kolizji.

Używane auta są dobrze nam znane. Znając specyfikę rynku aut używanych wiemy jak ciężko jest trafić na samochód z drugiej ręki w dobrym stanie z wiarygodną historią. Oferujemy też weryfikację auta na zamówienie przed oddaniem go klientowi.

Warto wiedzieć, że podczas przeglądu samochodu czyhają niemiłe sytuacje na właściciela auta, gdyż w zależności od stacji kontroli pojazdów, koszt badania może się różnić.

Koszty przeglądów technicznych pojazdów od kilku lat są stałe. W przypadku auta osobowego koszt badania to 98 zł plus 1 zł na rzecz CEPiK, w sumie 99 zł. Badanie pojazdów ważne jest przez 12 miesięcy. Stacje Kontroli Pojazdów wyrabiają dla aut sprowadzonych z zagranicy Dokument Identyfikacyjny Pojazdu, określający wszelkie jego parametry. Jego koszt to 156 zł.

Raport stanu technicznego dokonanego przez rzeczoznawcę otrzymasz tuż przed zakupem. Obejmuje on sprawdzenie wypadkowości, stanu silnika, zawieszenia, wyposażenia oraz wykonanie jazdy testowej.

Nasze doświadczenie pozwala fachowo doradzać klientom w sytuacji, w której kupują samochody na zamówienie. Sprowadzanie aut z Niemiec to zajęcie dla profesjonalistów. Z nami przebrniesz przez cały proces sprowadzania aut.

Sprowadzanie samochodów

Auta z Niemiec ze względu na stan europejskich dróg są w dużo lepszej kondycji niż w Polsce. Używane auta z zagranicy są tańsze od tych dostępnych na rodzimym rynku.

Jednak nie zmienia to faktu, że na rynku Niemieckim pojawia się spora ilość niesprawdzonych ofert. Należy być czujnym przy sprowadzaniu auta. Dlatego w tej kwestii tak wielu klientów zaufało naszemu doświadczeniu. Sprowadziliśmy do Polski setki samochodów. Import aut nie ma przed nami tajemnic.

Działaj profesjonalnie, każdą weryfikację auta oddaj w nasze ręce by cieszyć się z bezawaryjnej jazdy. Dzięki zaufaniu wielu klientów możemy realizować naszą pasję jaką są samochody, które cieszą pomimo, że nie są nowe.

Formalności – auto z zagranicy

W trosce o komfort klientów za sprawą tłumacza przysięgłego wykonujemy tłumaczenia dokumentów. Po zakupie auta z Niemiec należy opłacić podatek akcyzowy oraz ubezpieczenie na terenie Polski. Wysokość akcyzy w zależności od pojemności silnika waha się od 3,1% – 18,6%.

Sprowadzenie aut z zagranicy dla każdego klienta

Sprowadzanie samochodów za pośrednictwem Carforfriend to możliwość wyboru spośród setek samochodów o różnych modelach wyposażenia i pojemnościach silnika. W Polsce dominuje przeważnie standardowe wersje samochodów, dlatego tak korzystny dla Ciebie może być import aut. Wśród kierowców największym zainteresowaniem cieszą się samochody marki audi.

Samochody z zagranicy – używane samochody o wysokiej jakości

Samodzielne sprowadzenie samochodu to ryzykowna wyprawa po auto, która może być kłopotliwa i kosztowna.

W poszukiwaniu samochodów , warto zaufać naszym ekspertom, którzy prześwietlają każde auto, udowadniając, że pomimo lat jest w świetnym stanie technicznym. Korzystając z naszej oferty otrzymasz używane auto zgodnie z Twoimi preferencjami.