Hej, moja przygoda z Fiatem zaczęła się ok 5 lat temu. Pokochałam to auto od pierwszej jazdy. Zauroczył mnie wygląd, siermiężny styl jazdy, klimat tamtych lat.

Jeżdżąc tym autem, zwracam na siebie pozytywną uwagę. Ludzie zdziwieni są dziewczyną jadącą tym youngtimerem. Bywam na zlotach, wynajmuję autko na śluby. Jesteśmy taką wisienką na torcie podczas różnych uroczystości.

Mój 125p ma silnik o pojemności 1.5 l i jest z 1980 roku. Ma oryginalny lakier. Do tej pory było 3 właścicieli (od 5 lat, zakupiony najpierw od starszego pana zegarmistrza, następnie od właściciela firmy transportowej).

Nie zamieniłabym tego auta na żadne inne i na pewno nie oddam tego samochodu w obce ręce. To jest moja pasja, mój styl życia, który odziedziczyłam po tacie- fanatyku FSO. W ostatnim czasie pojawił się też drugi egzemplarz, który mam nadzieję, będzie się także dobrze sprawował. Swoje zainteresowanie przekładam też na papier. Trochę rysuję (od red. Zobaczcie prace Marleny. Zapraszamy tu: https://klassikauto.pl/porady/klasyki-na-wesolo/ )
Po prostu uwielbiam to auto ❤

Pozdrawiam Społeczność KlassikAuto.pl
Marlena
polskie klasyki (16) polskie klasyki (13) polskie klasyki (4) polskie klasyki (3) polskie klasyki (1)