Zamów kolekcję na stronie https://bit.ly/2Ciqyag , wykorzystując swój indywidualny kod promocyjny PROMOPOL2019, a otrzymasz unikatowy prezent!

FSO z dumą zaprezentowało światu Poloneza w 1978 roku. Jak na tamte czasy, był to prawdziwy przełom i supersamochód. Nowoczesna bryła i luksusowe wnętrze robiły wrażenie. Każdy chciał go mieć. Dziś Polonez (podobnie jak i inne auta z tego okresu) przechodzi swój renesans. Ceny kolekcjonerskich egzemplarzy osiągają zawrotne sumy.

40 lat po narodzinach Poloneza, wydawnictwo De Agostini wypuściło unikatową kolekcję, dzięki której miłnicy tego kultowego samochodu mogą stać się właścicielami jego wiernej repliki. To pierwsza tego typu kolekcja o Polonezie na polskim rynku.

Kolekcja składa się ze 125 numerów. Do każdego numeru dołączane są części, z których będzie można zbudować metalową replikę Poloneza 1500 w skali 1:8.

Model został odwzorowany w najdrobniejszych szczegółach, na podstawie doskonale zachowanego Poloneza z pierwszych lat produkcji. Ruchome koła, otwierane okna, świecące reflektory, światła i dźwięki obsługiwane pilotem – to tylko kilka wybranych atutów tego modelu.

Każdy numer kolekcji – oprócz szczegółowych instrukcji montażu – zawiera artykuł o wybranym aucie klasy średniej, czyli tej, do której należał Polonez. Pozwoli to porównać „borewicza” z autami z jego epoki, a także z wcześniejszego i późniejszego okresu, oraz prześledzić, jak zmieniała się ta klasa na przestrzeni lat.

Prenumeratorzy jak zwykle mogą liczyć na ekskluzywne prezenty – retro kubek, koszulkę z nadrukiem Poloneza, model Poloneza w skali 1:43 czy segregator na zeszyty kolekcji. A w Ofercie Premium – akcesoria do modelu: gaśnica, zestaw narzędzi, podnośnik, apteczka i elegancka gablota ekspozycyjna na model.

Jeśli zamówisz kolekcję do 28.02.2019, klikając na ten link https://bit.ly/2Ciqyag , a otrzymasz unikatowy prezent: kultowego pieska z kiwającą głową*. Idealna maskotka do Twojego samochodu, która doskonale oddaje klimat PRL-u. Koniecznie wykorzystaj swój indywidualny kod promocyjny PROMOPOL2019, aby otrzymać ten prezent!

* Prezent otrzymasz z 8. przesyłką