Nasi Czytelnicy dokonali wyboru KLASYKA LUTEGO 2019, który weźmie już udział w głosowaniu finałowym Klasyk Roku 2019.


Tytuł KLASYK LUTEGO 2019 roku otrzymuje:
Dodge D100 z 1957 roku. Właścicielem jest Pani Magdalena Lapczyk z Rybnika.

„Mój wymarzony, od wielu lat, Pickup Dodge D100  jest z 1957 roku. Jeden z nielicznych modeli dostępnych w Europie.  Samochód  z silnikiem 440, 7,2 litra pojemności skokowej jak przystało na rasowego Amerykańca – czyli fajne V8. Pasję do muscle carów zaszczepił we mnie mój mąż – właściciel kilku wyjątkowych modeli zabytkowych samochodów z USA. Samochód przypłynął do kraju w stanie jaki widzą Państwo na zdjęciach. Zmieniona została jedynie tapicerka zgodnie z moim projektem. Nie będę się rozpisywać niepotrzebnie, ale nie skromnie dodam, że auto idealnie pasuje do mojego szalonego charakteru i wyraża moją artystyczną osobowość.

Dziękuję bardzo za udział w konkursie, nie spodziewałam się wygranej, ale okazuje się, że znajomości w grupie fanów Amerykańskiej motoryzacji mają swoje plusy :)

Gorąco pozdrawiam Społeczność KlassikAuto.pl i jeszcze raz dziękuję” 

Magdalena Lapczyk

Dyplom oraz fajną nagrodę wysyłamy pocztą.

Zapraszamy do udziału w konkursie. Nagrody czekają. Zgłaszajcie swoje oldtimery i youngtimery. Przyjmujemy już zgłoszenia do konkursu Klasyk Kwietnia 2019!
Zapraszamy również do udzielania nam wywiadów. Przykładowe pytania są w zakładce WYWIADY (https://klassikauto.pl/zapraszamy-do-udzielania-wywiadow/). Każdej osobie, która opisze nam swoje stare auto wyślemy fajny upominek.