Już jutro rozpoczyna się VII edycja Motoclassic. To wyjątkowa impreza motoryzacyjna organizowana w sercu Dolnego Śląska i największy zlot pojazdów zabytkowych w Europie. Jak zawsze będziemy tam obecni, reprezentując markę Mercedes-Benz.

Tegoroczna edycja jest wyjątkowa dla Mercedesa, ponieważ podczas trwania MotoClassic odbędzie się I MIĘDZYNARODOWY ZLOT W113 PAGODA SL KLUB POLSKA, a gościem specjalnym wydarzenia będzie sam Paul Bracq – legendarny projektant tego kultowego auta. Przyleciał do Wrocławia już wczoraj i mieliśmy ogromną przyjemność odebrać go z lotniska.

W związku z tym przygotowaliśmy na naszym stoisku wiele atrakcji, które z pewnością dostarczą ciekawych emocji i miłych wrażeń. Wspólnie z Państwem chcielibyśmy też świętować 25-lecie naszej firmy i 50 lat AMG. Z tej okazji na naszej ekspozycji pojawią się m.in.: legendarna Zielona Bestia, czyli AMG GTR, E 63 AMG, C 63 AMG, G 63 AMG i po raz pierwszy nową Klasę S. Na miejscu będą dostępni doradcy handlowi, którzy chętnie opowiedzą o prezentowanych autach.

Ale to nie jedyna atrakcja, bowiem modele z trójramienna gwiazdą będzie można podziwiać również na dużym ekranie. W ramach naszego stoiska zaprosimy uczestników zlotu na plenerowe pokazy filmów.

W szczególności chcielibyśmy dedykować to wydarzenie ojcom i dzieciom, w myśli nowego, centralnego programu #4FATHERS. Projekt ma pokazać, że Mercedes-Benz to nie tylko piękne i sprawne maszyny, ale także świadomy wybór nowoczesnej i stylowej rodziny.

#4FATHERS ukazuje rolę dojrzałego, odpowiedzialnego ojca, a jednocześnie empatycznego i świadomego partnera i taty, z którym fajnie spędza się razem czas.

Zapraszamy w dniach 19-20.08.17. Poniżej załączam mapkę sytuacyjna z umiejscowieniem naszej ekspozycji.

W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam Czytelników KlassikAuto.pl

Magdalena Grzanka
Koordynator ds. marketingu i PR
[email protected]

48 692 444 018; 48 777 100 806

Mirosław Wróbel Sp. z o.o.
Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz