Zapraszamy na drugą majówkę klubową – pierwsza pamiętna (przebojem była kaszanka w śniegu oraz zabytkowe kabriolety zaparkowane obok ratraka) stała się początkiem znajomości kilkunastu miłników starych aut. To miłe towarzystwo z racji totalnego braku zadęcia chętnie przyjmie w swe szeregi kolejnych automobilistów. Biletem wstępu do naszego grona nie jest wartość posiadanego pojazdu ani jego rocznik, a jedynie uśmiech, dobry humor i „ogólna bezproblemowość”. Poza znakomitym towarzystwem majówka z 94 Oktanami oferuje atrakcje turystyczne, kulturalne a nawet muzyczne.

Zatem w telegraficznym skrócie:
3 – 6 maja 2018 roku, baza w rodku „DROGOWIEC” – Pokrzywna k.Jarnołtówka, zwiedzanie Muzeum Automobili w Czechach i pięknej jeskyně, impreza OK. „TANY” koncert zespołu POLIGON nr 4, zwiedzanie zamku w Mosznej. Reszta atrakcji, zapisy oraz wszelkie niezbędne informacje na naszej stronie www.94oktany.pl.
plakat

Pozdrawiamy Czytelników portalu i do zobaczenia na „majówce 94 Oktanów”
Grzegorz

Od Redakcji: zapraszamy do korzystania z naszego patronatu medialnego. Informacja jest tu: https://klassikauto.pl/zasady-obejmowania-patronatow-przez-klassikauto-pl/
_DSC9804 _DSC9830 _DSC9800