Szkolenie inne niż wszystkie – zaproszenie na przygodę w G-Class Experience Center w Austrii

Błoto, piach, kamienie i mnóstwo emocji! W austriackim mieście Graz – nieopodal miejsca, gdzie produkowane są Mercedesy Klasy G – działa centrum szkoleniowe G-Class Experience Center. Niedawno rodek wznowił działalność i znów prowadzi szkolenia techniki jazdy (nie tylko) w terenie. W ciągu jednego dnia można przejechać się tam wszystkimi wersjami Klasy G i sprawdzić ich niewiarygodne możliwości w bezpiecznych warunkach.

G-Class Experience Center mieści się niedaleko fabryki Klasy G, która zapewnia surowe warunki do testowania wszystkich odmian modelu. To miejsce przesiąknięte legendą samochodu, który wśród pojazdów terenowych jest klasą samą dla siebie i przez ponad 40 lat rynkowej kariery zapracował na miano prawdziwej ikony.

Szkolenie w G-Class Experience Center to unikalna propozycja dla wszystkich fanów Klasy G, miłników jazdy w terenie oraz entuzjastów motoryzacji w ogóle. To także doskonały pomysł na prezent. Pokonywaniu terenowych przeszkód towarzyszą emocje równie silne jak podczas jazdy sportowej – bo choć w terenie wszystko musi dziać się powoli, jazda wymaga pełnego skupienia i najwyższej precyzji. A także zaufania maszynie, gdy wzgórze wydaje się zbyt strome, kamienie zbyt duże, a woda zbyt głęboka.

Szkolenie odbywa się w małych, kameralnych grupach (do 6 osób) i ma kompaktową, jednodniową formułę, w czasie której aż 4 godziny zarezerwowano na jazdy. W tym czasie uczestnicy mają okazję wszechstronnie przetestować walory Klasy G – zarówno na asfalcie (próby torowe oraz na płycie poślizgowej) i w ramach specjalnych prób terenowych (błotne przeprawy, przemierzanie kamienistego szlaku oraz pokonywanie wzniesień). Do dyspozycji będą wszystkie aktualnie oferowane wersje: G 350 d, G 400 d, G 500 oraz Mercedes-AMG G 63.

Emocje, jakie zapewnia wizyta w G-Class Experience Center, zapowiada film dostępny pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=MUJ1oFv6TK8. Przy okazji uczestnicy szkolenia mogą obejrzeć wystawę specjalnych edycji Klasy G i bliżej poznać tajniki jej konstrukcji oraz ofertę programu indywidualizacji G manufaktur, dzięki któremu można stworzyć praktycznie niepowtarzalny egzemplarz „Gelendy”.

Z uwagi na pandemię w czasie szkoleń obowiązują wszelkie środki ochronne, w tym dezynfekcja pojazdu przed przekazaniem go innemu kierowcy. Więcej informacji na temat oferty G-Class Experience Center znajduje się na stronie http://www.g-class-experience.com/, na której można również zarezerwować udział w szkoleniu online. Jego koszt to 1780 euro z VAT.

Kontakt:
Tomasz Mucha

e-mail: [email protected]

Do sprzedania Mercedes G500, szczegóły: https://klassikauto.pl/gielda/mercedes-benz-g500/