Po raz kolejny mam przyjemność zgłosić się do konkursu organizowanego przez KlassikAuto.

Jeśli chodzi o gadżety jakie towarzyszą nam w podróżach klasykiem mogę zaprezentować:

  • klasyczny magnetofon Grundig, który zasilany bateriami R14 uprzyjemnia nam postoje na parkingach lub pikniki klasycznym brzmieniem muzyki z epoki,
  • aparat fotograficzny Smiena pomaga nam uwiecznić te fantastyczne chwile,
  • papierosy, no cóż nie propagujemy palenia tytoniu ale jeśli ktoś chciałby zapalić coś z epoki, to zawsze jesteśmy gotowi poczęstować ;).
    ZESTAW 2

A dla bezpieczeństwa na pokładzie każdego, ale to każdego auta, czy to nowego czy klasycznego powinna znajdować się apteczka, ażeby w razie potrzeby udzielić pierwszej pomocy potrzebującym!
APTECZKA 1

Wszystkie te przedmioty służą nam od dziesięcioleci i w dzisiejszych „plastikowych” czasach dodają smaczku i uprzyjemniają i tak już fantastyczne podróżowanie klasykiem. Młodzież i dzieci wychowane w nowszych czasach z niedowierzaniem oglądają te relikty minionych czasów.

Jazda takim autem z tego typu gadżetami na pokładzie jest jazdą dla samej przyjemności. Cel podróży nie ma znaczenia, bo liczą się zapach, brzmienie starego silnika. Dają one przyjemność podróżowania, przenoszą nas w nie tak bardzo odległe, ale niesamowite czasy dzieciństwa i dorastania. W naszej rodzinie Derbiak jest traktowany jako członek tejże rodziny i nikt sobie nie wyobraża, aby nie było z nami naszego Volkswagena. Uwielbiamy nim jeździć!

Pozdrawiam sympatyków portalu
Wojtek Kacprzak
ZŁOTA EC1 APTECZKA 2 ZESTAW SMIENA