Fundacja jest naturalną kontynuacją działalności charytatywnej Marka Ślibody i Marco sp. z o.o. Ponadto, cały projekt jest wspierany także przez dostawców i klientów spółki, którym bliskie są wartości promowane przez Fundację.

Od 2016 roku Fundacja MarcoPomaga pomogła aż 140 rodzinom w potrzebie. Charytatywne działania są też wspomagane przez pracowników firmy Marco sp. z. o. o., którzy w ramach zawartej wewnątrz firmy umowy społecznej – przeznaczają 1,5% na rzecz Fundacji.

Jednym z podstawowych założeń naszej działalności, jest wspieranie osób i instytucji z naszego najbliższego otoczenia. Doskonale obrazuje to poniższa mapa przestawiająca Województwo Marco. Wskazuje ona aktualne terytorium obejmujące działania charytatywne.

 

Dotychczasowe działania dotyczyły finansowania leczenia i rehabilitacji stałych oraz okazjonalnych podopiecznych, promocję sportu i kultury, pomoc osobom w trudnej sytuacji materialnej, wspieranie młodych talentów i wartościowych inicjatyw. Dotychczas, na takie działania przeznaczone zostało ponad 3 mln zł własnych środków.

Serdecznie zapraszamy Was drodzy Czytelnicy KlassikAuto.pl do wsparcia tej Fundacji. Warto! Każde przekazane środki finansowe trafiają, wraz z dodatkową pomocą Fundacji i firmy Marco, do najbardziej potrzebujących. Zachęcamy do dokonania darowizny na konto Fundacji:

Fundacja MarcoPomaga
ul. Antonio Gaudiego 8D
44-100 Gliwice
Numer rachunku: 71 1050 1214 1000 0090 3136 0176

Redakcja KlassikAuto.pl zapewnia Państwa, że powierzone Fundacji środki przyniosą pozytywny efekt. Warto przekazać również 1,5% podatku należnego na rzecz tej organizacji pożytku publicznego – pozycja w drukach PIT – zeznaniach o wysokości uzyskanych przychodów.

Tutaj dodatkowe informacje: https://labels.pl/csr.html
Warto też odwiedzić i polubić ten profil na Facebooku: https://www.facebook.com/marcogliwice/about

Źródła: Marco sp. z. o. o., labels.pl