Poradnik z serii: “Naprawa samochodów”!

Dla posiadaczy i użytkowników „Dużego Fiata”, którzy chcą sami odrestaurować i / lub naprawić swój samochód!

Redakcja gorąco poleca!


W książce znajdują się wskazówki diagnostyczne, opis czynności obsługowych, regulacyjnych i naprawczych możliwych do wykonania we własnym zakresie.  Szczegółowo opisane są różne czynności naprawcze, często z zestawem zdjęć.

W przypadku bardzo wielu zespołów i podzespołów wskazano objawy, możliwe przyczyny i sposób naprawy.

Bardzo dokładnie opisuje się większość elementów samochodu.

Praktyczna forma książki uzupełniona jest o bardzo dużo rysunków i zdjęć. Przed wykonaniem każdej czynności można zajrzeć do poradnika i wstępnie ocenić stopień trudności oraz zorientować się, czy są potrzebne części zamienne i przyrządy specjalne. 

Jest to jeden z najlepszych poradników z cyklu „sam naprawiam”, dostępny na rynku. Można go polecić nie tylko miłnikom FSO 125P, ale również wszystkim mechanikom amatorom i przyszłym mechanikom samochodowym. Książka jest nie tylko cennym źródłem informacji o Dużym Fiacie i sposobach jego naprawy, ale jest też użytecznym poradnikiem na temat mechaniki samochodwej w ogóle.

Książka jest formatu A4 i w przystępnej cenie.

Redakcja KlassikAuto.pl poleca mechanikom amatorom, przyszłym mechanikom samochodowym oraz oczywiście wszystkim posiadaczom Dużego Fiata! Pamiętajmy o tym, iż samochód ten co roku zyskuje na wartości i popularności.

Dostępna w Wydawnictwach Komunikacji i Łączności Sp. z o.o. w Warszawie: www.wkl.com.pl