Zapewne przedmioty, które zabieramy ze sobą w podróż, niezależnie czy krótką, czy daleką, można podzielić na kilka grup: tzw. niezbędniki (i tu na pewno narzędzia, różnego typu: okulary, ładowarki itp.); pamiątki sentymentalne (np. wasze bilety do kina z wyjątkowej randki, maskotki, jakiś drobiazg pozostawiony w aucie przez bliską Ci osobę…). Przypuszczalnie zabieracie też ze sobą przekąski, napoje, kosmetyki, płyty itd., itd. Zapomnieliśmy o czymś? Zapewne.

Jak je w naszym samochodzie przewozić? W czym? Macie jakieś wypróbowane, praktyczne rozwiązania?

My podpatrzyliśmy kilka.

Prześlijcie nam fotki z Waszymi pomysłami na schowki/skrytki, a my niebawem napiszemy, co one o  właścicielach aut mówią. Bądźcie czujni :)

Pokaż nam swoje „schowki”, a powiemy Ci, kim jesteś :)

  1. Pudełko tekturowe po butach – jesteś ekolożką/ekologiem. Widzisz karton – myślisz „knieje i dąbrowy” jak u wieszcza.
  2. Miękka torba bez przegródek – żyjesz szybko, nieustannie brakuje Ci czasu. Trzeba będzie coś znaleźć – wygrzebiesz z czeluści.
  3. Skórzana walizka z przegródkami do segregacji – strach się Ciebie bać. Uwaga: pedantka/pedant!
  4. Sama/sam skonstruowałeś schowki dopasowane do zawartości – majsterkowanie to Twoje hobby. Pragmatyk.
  5. Chowasz wszystko w przeróżne miejsca całkiem przypadkowo – jesteś kreatywna/kreatywny a Twoja głowa kipi od pomysłów, na bzdury nie masz czasu.
  6. Woreczki, kosmetyczki, skrzyneczki – jesteś estetką/estetą, masz duszę marzyciela, artysty.
  7. Wszystkie ważne przedmioty i nieco śmieci głównie na podłodze – bałaganiarka/ bałaganiarz??? Nie no, skądże?! Masz po prostu zdecydowanie ważniejsze sprawy. Liczą się idee, nie przyziemność.
  8. Niczego w samochodzie nie przewozisz – po prostu wolisz być przygotowana na wszystko w każdej chwili. Jesteś przewidująca/ przewidujący i to, co ważne i mniej ważne nosisz zawsze ze sobą – w wielkiej torebce lub wielu pojemnych kieszeniach. Nigdy nic nie wiadomo…
  9. Przedmiotów niewiele więc i miejsca sporo nie trzeba – wszystko przeanalizowałaś/przemyślałaś, zabierasz tylko to, co niezbędne i umieszczasz w aucie w przemyślany sposób. Wyznajesz zasadę: mniej znaczy więcej.
  10. Za pojemnik służy Ci nieco przerobiona skrzynka starego radia z lat 50. – cenisz tradycję, nie lubisz zmian, bo pewnie się czujesz w znanym Ci otoczeniu. Bywasz sentymentalna/sentymentalny.

Kim Jesteście?
Zapraszamy do komentowania. Pokażcie nam swoje schowki, walizki, przyczepy, tylne półki i bagażniki :)
Pokażcie co z sentymentem przewozicie.