Już w czwartek 6 kwietnia startuje największe motoryzacyjne wydarzenie roku w Polsce. Poznań Motor Show to wydarzenie dla wszystkich, którzy uwielbiają delektować się pięknem samochodów, słuchać ryczących silników, spotykać ciekawych ludzi i brać udział w ekscytujących pokazach. Targi Motor Show są również ważnym źródłem informacji o nowościach i premierach na rynku motoryzacyjnym. Na tego typu wydarzeniu nie zabraknie oczywiście CABRIO POLAND – miłników bezdaszników, ekspertów w dziedzinie kabrioletów a przede wszystkim organizatorów II Międzynarodowego Zlotu CABRIO POLAND 2017.
logo_white_data

„Wiele marek. Jedna pasja.” – to hasło przyświeca organizatorom II Międzynarodowego Zlotu CABRIO POLAND 2017, którzy w pierwszy weekend sierpnia pragną zgromadzić w jednym miejscu pasjonatów wszystkich cabrioletów. Z tego powodu na targach Motor Show, ekipa zaprezentuje wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju modele, z których każdy reprezentować będzie inną markę, styl czy rocznik. W hali 6A będzie można podziwiać między innymi: Ford Anglia, Porsche 968 oraz kultowego Mercedesa 129 SLE. W nawiązaniu do tradycji, równoczesnego otwierania dachów przy akompaniamencie przebojów ACDC, CABRIO POLAND podczas targów, stworzy namiastkę towarzyszącej temu atmosfery. Jak na miłników kabrioletów przystało CABRIO POLAND uwielbia czuć wiatr we włosach, dlatego podczas targów, dzięki gadżetom i wiatrakowi, odwiedzający będą mieli szansę zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w cabrio i otrzymać namiastkę emocji jakich dostarcza przejażdżka cabrio. Na odwiedzających stoisko CABRIO POLAND czekają również liczne konkursy i niespodzianki.

Ekipa, która pracuje przy projekcie to ludzie z pasją, którzy pragną spotykać podobnych do siebie. Ich wcześniejsze doświadczenia pokazały, że w Polsce, a nawet szerzej – w Europie – brakowało imprezy integrującej fanów aut z otwartymi dachami. CABRIO POLAND to nie tylko Zlot ale również pierwsze źródło informacji o wszelkich nowinkach i ciekawostkach w świecie cabrio. Obserwować ich poczynania można poprzez aplikację mobilną CABRIO POLAND, stronę internetową www.cabriopoland.com oraz media społecznościowe.
DSC_1216_lr

Marta Sworowska
PR Manager
tel. 606 837 425
m.sworowska@cabriopoland.com