Drugie w tym roku spotkanie Bialskich Klasyków Nocą na Placu Wolności w Białej Podlaskiej odbyło się w czwartek 28 czerwca. Podobnie jak miesiąc temu spotkać można było około 60 aut z różnych okresów. Atmosfera, i co najważniejsze, pogoda – dopisały.

Oto niektóre z reakcji:

Kolejny spot i frekwencja coraz lepsza. Przybycie charakterystycznego, niebieskiego Lincolna (…) oraz muzyki (…) uprzyjemniło wieczór :)…” – Pawel Nejman.

Drugi w tym roku Klasyczny Czwartek (…) może nie obfitował w większą ilość aut, czy zwiedzających, jednak na pewno przybrał na jakości. Pojawiły się tylko te ciekawsze auta, jak również zwiedzający zachowali szacunek do aut, które oglądali  :) Pełna kulturka, szanuję  :)…” – GS Autorsko.

Spotkania odbywają się raz w miesiącu od maja do września, a najbliższy, cykliczny Klasyczny Czwartek już 26 lipca. Serdecznie zapraszamy już dzisiaj.

Ale to nie wszystko! 15 lipca w Roskoszy k/Białej Podlaskiej odbył się II Zlot Pojazdów Zabytkowych i Nietypowych – Klasyczna Roskosz 2018. Impreza miała charakter pikniku dla całych rodzin, ponieważ przygotowaliśmy wiele atrakcji dla dzieci. Klasyczna Roskosz to nie tylko zlot, imprezami towarzyszącymi były Rajd Turystyczny – 100 lat Niepodległci Polski oraz Low&Slow Stance Event Low Biała 2K18 – strefa pojazdów ekstremalnie zmodyfikowanych.

Dokładne informacje oraz terminy wszystkich spotkań i wydarzeń można znaleźć na naszej stronie na Facebook-u.

Pozdrawiamy Czytelników KlassikAuto.pl
Sebastian Filipiuk