Już dziś zapraszamy wszystkich miłników oraz fascynatów AMERYKI do Milicza, gdzie w dniach 24- 26 czerwca odbę™dzie się™ już po raz czwarty Międzynarodowy Zlot Samochodów Amerykań„skich pod nazwą… AMERICAN CARS MANIA.

Jest to największy w Polsce zlot maszyn zza oceanu, który łączy niepowtarzalny klimat tego typu eventów oraz targi branżowe! Na imprezie- oprócz klasycznych jak i nowoczesnych pereł‚ek motoryzacji- bę™dzie można podziwiać‡ wszechobecną… kulturę™ amerykań„ską…!

Organizatorzy zapewniają…, że w tym roku bę™dzie jeszcze wię™cej atrakcji, zabawy i maszyn do podziwiania. Z roku na rok impreza staje się™ coraz bardziej rozpoznawalna i przycią…ga rzesze uczestników oraz zwiedzających z coraz dalszych zakątków Europy. Podczas ubiegłorocznej edycji gościliśmy blisko 500 wyją…tkowych pojazdów (Polska, Niemcy, Czechy, Słowacja, Szwajcaria). W tym roku spodziewamy się jeszcze więcej maszyn, które przyciągną tysiące odwiedzających!

NEWS NEWS NEWS! Po raz pierwszy w historii ACM w ostatni dzień trwania eventu (tj. w niedzielę 26 czerwca) otwieramy bramy dla klubów i zrzeszeń samochodowych oraz właścicieli pojazdów zabytkowych (nie amerykańskich), co będzie nie lada atrakcją i wydarzeniem!

Imprezę poprowadzi Joanna Zientarska, a gościem honorowym będzie Włodzimierz Zientarski!

Relacja z ubiegłorocznej edycji:
https://www.youtube.com/watch?v=hKQX-9MFZWw

https://www.youtube.com/watch?v=tnQPwhrsY4c

Pozdrawiamy
MERICAN CARS MANIA TEAM