Kiedy byłam małą dziewczynką, to chciałam tylko rysować, ciągle rysować. To nie powinno jednak nikogo dziwić, bo moi rodzice mają bardzo duże zdolności malarskie.

Rodzice wtedy chcieli, żebym miała bardziej techniczne wykształcenie.  Skończyłam technikum budowlane, zaczęłam praktykę w dużej firmie budowlanej w Słupsku i w tym samym czasie rozpoczęłam studia na Politechnice Koszalińskiej. Nie skończyłam ich, ale pracowałam w budownictwie przez kilka dobrych lat. Przez te lata, po pracy malowałam i szukałam klientów na swoje obrazy. Z rożnym skutkiem.

Z czasem postanowiłam pokazać na płótnie piękno różnych samochodów. Jak już namalowałam pierwszy i sprzedałam w trakcie dwóch tygodni, to już po kolejne obrazy, klienci zgłaszali się do mnie sami. Dla mnie było to sporym zaskoczeniem, jak wielu ludzi darzy swoje samochody ogromnym sentymentem.

Najwięcej moich obrazów sprzedałam do Stanów Zjednoczonych, Szwajcarii i w Polsce. Kocham malować i mam kolejne pomysły na obrazy, które będę w niedługim czasie realizować. Mam nadzieje, że moje obrazy będą dalej cieszyć się uznaniem.

Pozdrawiam serdecznie Sympatyków KlasiskAuto.pl
Kornelia Brodzik 
Tel.: 600986645
E-mail: [email protected]