Apollo Tyres oferuje dwóm szczęśliwym zwycięzcom wyjątkowe wrażenia VIP podczas kultowego włoskiego rajdu klasycznych samochodów 1000 Miglia, aby podkreślić wieloletnie powiązania między rajdem a marką Vredestein Tyres.

Nagroda obejmuje przeloty dla dwóch osób do Mediolanu w dniu 14 czerwca, a także prywatny transport do Brescii oraz dwie noce w czterogwiazdkowym hotelu.

Pierwszego dnia wydarzenia, 15 czerwca, posiadacze dwóch biletów VIP uzyskają ekskluzywny dostęp do padoków 1000 Miglia, gdzie będą mieli okazję zobaczyć z bliska wiele wyjątkowych klasycznych pojazdów biorących udział w rajdzie, a następnie będą mogli cieszyć się najlepszymi miejscami siedzącymi przy torze i być świadkami emocjonującego startu rajdu.

Znany jako „najpiękniejszy wyścig na świecie”, współczesny 1000 Miglia to czterodniowy rajd klasycznych samochodów pokonujących trasę długości 1000 mil, biegnącą z Brescii do Rzymu i z powrotem. Marka Vredestein jest zaangażowana w 1000 Miglia od 2017 roku, kiedy to stała się pierwszym oficjalnym oponiarskim partnerem tego wydarzenia.

Historia marki opon premium Vredestein sięga 1909 roku. Vredestein oferuje bardzo popularną gamę produktów stworzoną specjalnie z myślą o klasycznych i zabytkowych samochodach. Opony Sprint Classic, Sprint+, Snow Classic, Grip Classic i Transport Classic łączą tradycyjną stylistykę z bardzo nowoczesnymi osiągami, co pozwala zapewnić bezpieczeństwo, komfort i zadowolenie kierowcy.

Aby przesłać zgłoszenie do konkursu, należy wprowadzić swoje dane na stronie: https://information.vredestein.com/1000miglia-ready-set-win przed upływem terminu przyjmowania zgłoszeń o 23:59 (CET) w dniu 30 kwietnia 2022 r.

Pozdrawiamy Czytelników KlassikAuto.pl
Constans PR, [email protected]