Nowe samochody z serii BMW doskonale sprawdzą się podczas realizacji codziennych działań biznesowych, gwarantując przy tym wysoki komfort jazdy. Co robić, aby je zdobyć? Sposobów na to jest co najmniej kilka.

Zyskaj dostęp do nowego BMW w atrakcyjnej cenie

Oczywiście najprościej byłoby nowe auto kupić w salonie. Jak jednak można się domyślić, wymaga to sporych inwestycji finansowych. Z tego też względu, dużo lepszym wyborem okażą się usługi świadczone przez autoryzowanych dealerów, proponujących leasing i najem aut na bardzo korzystnych warunkach. Taką ofertę znaleźć można pod tym adresem – http://bmwdirect.pl/.

Na co mogą liczyć klienci? Wspomnieć należy o dwóch sposobach finansowania pojazdów marki BMW. Jedną z nich jest najem, a drugą leasing. Obie opcje mają swoje zalety i obie kierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm, którym zależy na powiększeniu swojej floty lub zdobyciu atrakcyjnych samochodów ułatwiających działania biznesowe.

Co równie istotne, powyższe oferty zapewniają dostęp do wszystkich najnowszych modeli BMW. Będą to więc zarówno auta sportowe, jak i terenowe, limuzyny czy też typowe pojazdy miejskie. Jest w czym wybierać. Pytanie, która opcja finansowania okaże się najkorzystniejsza.

Długoterminowy najem aut – dlaczego warto?

Jest to oferta skierowana do klientów zainteresowanych samochodem w abonamencie. Co to znaczy? Firma nie sprzedaje auta, a tylko wynajmuje na określonych zasadach. W przypadku składania zamówienia, poza wyborem konkretnego modelu pojazdu, należy wskazać okres umowy (podany w miesiącach) oraz wkład własny. System sam, automatycznie, przeliczy miesięczną ratę najmu.

Jest to więc doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie chcą wydawać pełnej kwoty na zakup auta, ponieważ potrzebują go tylko na konkretny okres. Jak długi? To już zależy od zamówienia. Firma udostępnia samochody na czas od 24 do nawet 60 miesięcy! Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby z usług korzystać jeszcze dłużej.

Możliwości elastycznego dostosowania długości umowy oraz kosztów nie są jedynymi zaletami usług związanych z najmem BMW. W abonamencie znaleźć może się bowiem wiele usług, spośród których wymienić należy przede wszystkim:

  •       dostęp do autoryzowanego serwisu,
  •       przechowywanie i wymiana opon,
  •       ubezpieczenie (dostępne są pakiety zawierające OC, AC i NNW),
  •       pakiet assistance.

W ramach jednej opłaty, klienci otrzymują dostęp do kompleksowej obsługi, obejmującej wszelkie istotne kwestie związane z użytkowaniem samochodu. Oczywiście opcje pakietu można łatwo dobierać i zmieniać, dostosowując tym samym ostateczny koszt miesięczny.

Nie tylko najem. Skorzystaj z ofert leasingu BMW!

Auto w abonamencie nie jest jedyną opcją finansowania nowego BMW. W ofercie firmy znajduje się również atrakcyjny leasing, który odbywa się na bardzo atrakcyjnych zasadach. To od klienta zależy bowiem, jak będzie prezentowała się rata leasingu. W dostępnym formularzu należy wskazać model BMW, okres umowy, a także wysokość wkładu własnego i wartości wykupu. Co ważne, najważniejsze formalności realizowane są online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Leasing i najem auta w Warszawie to niezwykle korzystne opcje, którymi warto zainteresować się podczas szukania nowego pojazdu. Zwłaszcza gdy ma być to auto klasy premium. Marka BMW jest doskonale znana na całym świecie, dlatego nie trzeba jej reklamować. Dzięki atrakcyjnym sposobom finansowania, nowe auto znajdzie się w garażu szybciej, niż może się wydawać.