To przede wszystkim spotkanie fanów motoryzacji. Jest to świetna forma spędzenia wolnego czasu dla osób, które tak jak my kochają stare samochody (niezależnie od wieku).


Pierwszy zlot zorganizowaliśmy 29 czerwca 2014r. z okazji otwarcia naszej pizzerii Monte Carlo Pizza i Wino w Gdańsku. Pomimo deszczu i nieciekawej pogody odwiedziło nas dużo pięknie utrzymanych klasyków oraz wspaniali goście, którzy z ogromnym zainteresowaniem oglądali wszystkie samochody. Pierwszych 50 właścieli starych pojazdów, którzy nas odwiedzili otrzymało pizzę gratis.
Motostrefa (9)
Zorganizowaliśmy także konkurs na 3 najfajniejsze samochody zlotu. Nasi goście oddawali swoje głosy na dowolne auta. Nagrodziliśmy zarówno właścicieli klasyków jak i osoby głosujące. Nie zapomnieliśmy także o najmłodszych fanach. Dla dzieci przygotowaliśmy kolorowanki o tematyce motoryzacyjnej oraz zorganizowaliśmy konkurs, w którym należało narysować swój samochód marzeń. Nasz kierownik Serwisu – Pan Andrzej wybrał spośród wszystkich prac trzy, które zostały nagrodzone.
Motostrefa (4)
Dzięki fajnej atmosferze, która panowała i dzięki pozytywnym komentarzom naszych gości postanowiliśmy kontynuować „MOTOSTREFĘ Klasycznie”. Przekonaliśmy się, że takie aktywności są potrzebne i cieszą się dużym zainteresowaniem.

Kolejny zlot już w najbliższą niedzielę 27 lipca. Pierwszych 50 klasyków otrzyma naszą pizzę gratis. Ponownie będziemy także wybierać najfajniejsze klasyki zlotu.
Motostrefa (6) Motostrefa (8) Motostrefa (13)Motostrefa (7)
Zachęcamy ogromnie wszystkich posiadaczy klasyków z okolic trójmiasta do uczestnictwa w „MOTOSTREFIE Klasycznie”. Startujemy o 14:00!

Motoryzacja to nasza pasja i chcemy się nią dzielić dalej.
Motostrefa (15) Motostrefa (13) Motostrefa (12) Motostrefa (10)
W razie pytań proszę o kontakt.

Pozdrawiam,
Magda
Motostrefa sp. z o.o.
Monte Carlo Pizza i Wino
[email protected]