Przedstawiamy jeszcze jedno atrakcyjne wydanie książkowe opisujące samochody produkcji Mercedes-Benz, a ich posiadanie i przyjemność jazdy, są symbolem indywidualności i wyjątkowości oraz pasji. Tekst, w tym pięknym wydaniu albumowym, jest opracowany w dwóch wersjach językowych: niemieckiej i angielskiej. Materiał uporządkowano w czterech częściach: S-klasa, Mercedes-Benz Pagoda, W drodze, Legendy.

Książka jest wprowadzeniem w fascynujący świat Mercedesów, począwszy od podróży w 1888 r. Berthy Benz w opatentowanym samochodzie pod pierwszy autonomiczny napęd nowej klasy S W222. To również świetna prezentacja modele z fabryki w Stuttgarcie, które definiowały swoje czasy. Jednym z nich jest Mercedes 600, a opis unikatowości tego pojazdu przedstawiono w świetle popularności wśród gwiazd, celebrytów, m.in.: Herbert von Karajan, Roger Moore, Liz Taylor, Coco Chanel.

Czytelnik, przeglądając to wydanie, musi się zachwycić zebranym materiałem ilustracyjnym. Format, wielkość książki (29×29 cm) pozwalają na delektowanie się kształtami i urokiem prezentowanych modeli zebranych na 220 stronach książki. Cennym dodatkiem jest płyta winylowa z jazzowymi nagraniami.

Książka dostępna jest na terenie Niemiec oraz na stronach internetowych księgarni.