Wykorzystując „okienko pogodowe” tej zimowej, czyli „deszczowej jesieni” Watch This Car zorganizował jakże lubiane i cenione „#KlasykiemPoMiescie zimowy fotospot” połączony ze „Zbiórką Prezentów dla Potrzebujących”.


„#KlasykiemPoMieście”

to inicjatywa, która pojawiła się w Poznaniu podczas pandemii Covidu, a polega na kilkukrotnym przejeździe trasą w centrum miasta, wyznaczoną przez organizatora.

W dogodnych miejsca chętni fotografowie uwieczniają w ruchu jeżdżące auta. Początkowo, ze względu na obostrzenia sanitarne, na tym impreza się kończyła, a po zniesieniu obostrzeń pandemicznych – uczestnicy spotykają się w wyznaczonym miejscu i rozpoczynają się rozmowy, dyskusje, cmokanie, kiwanie głowami, analizy zmian, które zaszyły w wyposażeniu, wyglądzie aut itp., itd. Ukształtowała się już grupa stałych bywalców tej imprezy, ale też zawsze przyjeżdżają nowe pojazdy, więc dyskusjom nie ma końca.
W ostatnią niedzielę w udział wzięło około 80 pojazdów. Część z nich została przystrojona w świąteczne ozdoby i choinki, a część kierowców również była Św. Mikołajami.

Jak zawsze – impreza udała się doskonale. Kilku fotografów uwieczniło uczestników podczas przejazdu, a zbiórka przyniosła oczekiwane rezultaty!