II Turystyczny Rajd MINI odbędzie się w dniach 15 – 17 maja 2020 roku w Istebnej.
Tym razem bazą jest „Kompleks Zagroń Istebna” w Istebnej a trasa Rajdu poprowadzona jest po malowniczych górzystych terenach Beskidu Śląskiego.


Podczas ostatniej edycji Rajdu, która odbywała się na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej udział wzięło 137 samochodów i 290 osób. Był to największy w historii w Polsce zlot zrzeszający właścicieli i fanów samochodów marki MINI! Ustanowiliśmy także oficjalny Rekord Polski w ustawieniu największego wzoru z samochodów osobowych tworząc napis: 60 YEARS MINI.

Wstępny harmonogram imprezy:

  • Piątek 15 maja 2020 od 14:00 – przyjazd i zakwaterowanie w Kompleksie Zagroń w Istebnej. Miasteczko MINI, testowanie samochodów, konkursy i zabawy dla uczestników.
  • Sobota 16 maja 10:00 – 18:00 – II Turystyczny Rajd MINI po pięknych terenach Beskidu Śląskiego.  Na trasie rajdu: sesja zdjęciowa samochodów, konkursy, zawody i inne atrakcje.
  • Niedziela  17 maja Parada MINI – 10:00 – 14:00 – Parada wyruszy spod Kompleksu Zagroń do Wisły, gdzie na Alei Gwiazd odbędzie się wystawa samochodów.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców, turystów i fanów motoryzacji na wystawę, która odbędzie się w niedziele 17 maja na Alei Gwiazd w Wiśle w godzinach 11:00 – 13:00.

Pozdrawiam sympatyków portalu i samochodów MINI
Jerzy Kurkowski

Od Redakcji: zapraszamy do korzystania z naszego patronatu medialnego. Szczegóły: https://klassikauto.pl/zasady-obejmowania-patronatow-przez-klassikauto-pl/