Każdy marzy o wyjątkowym, niepowtarzalnym aucie. Jak to zrobić, gdy w salonach i w komisach samochody wyglądają identycznie? Warto zdecydować się na tuning auta i dopasować go do swojego charakteru. Jedną z najciekawszych opcji jest wymiana felg. Do wyboru są felgi stalowe, aluminiowe i alufelgi. Na co ty się zdecydujesz?

  1. Rodzaje felg aluminiowych – prosty sposób na tuning auta
  2. Felgi stalowe czy felgi aluminiowe – co wybrać?
  3. Producenci felg aluminiowych – kto jest najlepszy?

Różne rodzaje felg aluminiowych – prosty sposób na tuning auta

W samochodach można zmienić wiele rzeczy. Kolor lakieru czy dodanie charakterystycznych naklejek to jedne z możliwości. Wymiana felg to jeden ze sposobów na zmianę wyglądu auta. Felgi tunningowe to felgi alumioniowe, które fabrycznie nie są montowane w pojazdach. Często wyróżniają się kolorami czy wzorami. Najczęściej tunningowane są samochody marki Mercedes, BMW, Daewoo Daihatsu, Chrysler Citroen, Lamborghini Lancia czy Cadillac Chevrolet.

Bardziej zaawansowane kwestie to modyfikacje mocy silnika lub zmiana zawieszenia – obniżenie go dzięki niskim sprężynom sportowym lub zrobienie zawieszenia gwintowanego.

Po wprowadzeniu zmian a samochodzie, dźwięk silnika i hamulców już nigdy nie będzie brzmiał tak jak wcześniej. Auto będzie się wyróżniało na tle innych, zwyczajnych pojazdów.

Felgi stalowe czy felgi aluminiowe – co wybrać?

Jedną z możliwości tuningowania auta jest wymiana felg stalowych na nowe felgi aluminiowe. Dobrą alternatywą są również alufelgi. W konfiguratorze można sprawdzić jak konkretny model felg prezentuje się na danym samochodzie. Czy przy wybranych felgach twoje opony wyglądają lepiej? Istnieje możliwość wyboru rozmiaru i kolorów. Szeroki wybór wzorów, kolorów, producentów. Dla każdego samochodu znajdzie się wiele dostępnych rozwiązań. Średnica nie ma tu znaczenia.

Producenci felg aluminiowych – kto jest najlepszy?

W swojej ofercie mamy różne modele felg: Japan Racing, Concaver Wheels, 3SDM i wiele innych. Szeroki wybór alufelg, które mają różny rozstaw śrub. U nas z pewnością znajdziesz coś do swojego auta: alufelgi, lampy, splittery, zderzaki, tarcze i klocki, grille, obręcze, śruby, wentyle, fotele sportowe i wiele innych gadżetów. Produkty dostarczamy na terenie całego kraju. Dołącz do rzeszy zadowolonych klientów i sprawdź naszą ofertę. Nasz sklep prowadzą ludzie z pasją. Sprawdź co nowego w nowościach. Dostawa realizowana jest bardzo szybko. Więcej szczegółów w naszym sklepie: https://mapet-tuning.com/sklep/