Co należy zrobić z samochodem, który brał udział w kolizji, a jego naprawa nie jest już opłacalna? Takich przypadków jest wiele, a kierowcy nie do końca wiedzą, jakie rozwiązanie jest dla nich najkorzystniejsze finansowo. Z pomocą w tej kwestii przychodzi skup aut powypadkowych Gdańsk, który przygotował ciekawą ofertę na samochody powypadkowe. Jest on w stanie odkupić każdy taki pojazd, płacąc za niego gotówką i biorąc na siebie dopełnienie wszelkich formalności. Przygotowanie umowy kupna-sprzedaży, druki umożliwiające późniejsze wyrejestrowanie samochodu, a także bezpłatny transport kupionego samochodu specjalistyczną auto lawetą.

Jak skup samochodów wycenia pojazdy?

Wiemy, że głównym czynnikiem decydującym o tym, czy sprzedamy swoje auto, jest cena, którą kupujący chce zapłacić. W naszym przypadku gwarantujemy zapłatę gotówką do ręki, w momencie podpisania umowy i przekazaniu pojazdu. Aby dowiedzieć się, jaką cenę jesteśmy w stanie zapłacić, wystarczy się z nami skontaktować, podając markę i model samochodu, rok produkcji i opisując jego stan. Skup samochodów powypadkowych potwierdzi cenę, za którą jest w stanie nabyć ten pojazd i jeśli zostanie ona zaakceptowana, ustalimy termin odbioru auta. Skorzystanie z oferty skupu aut powypadkowych w Gdańsku to sposób na szybkie pozbycie się problemu, jakim jest niesprawny pojazd na podjeździe, którego naprawa już się nie opłaca. Stare auto może przynieść ci sporo pieniędzy — nasz skup aut działa legalnie oraz oferuje uczciwe wyceny pojazdów.

Skup aut Gdańsk bierze na siebie wszystkie formalności

Jednym z wielu powodów, dla których warto zdecydować się na ofertę, przedstawioną przez skup samochodów Gdańsk jest brak formalności. Co to znaczy? Że przygotowaniem umów oraz pozostałych dokumentów zajmuje się kupujący. Skupujemy auta bez ważnych badań technicznych, niedopuszczone do ruchu oraz niekompletne. Mamy możliwość ich szybkiego i bezpiecznego załadunku, niezależnie od stanu technicznego, w którym się znajdują. Warto również wiedzieć, że skupujemy samochody dostawcze, a także maszyny rolnicze, budowlane oraz pozostał sprzęty. Skupem aut zajmujemy się nieprzerwanie od kilkunastu lat, mając na tym polu bardzo wiele osiągnięć. Przygotowując dla klienta umowę kupna sprzedaży, jednocześnie przygotowujemy zaświadczenie o złomowaniu zakupionego auta. Udając się z tym dokumentem do wydziału komunikacji, będzie można auto wyrejestrować, a w konsekwencji nie płacić za niego ubezpieczenia OC i nie wykonywać badań technicznych. Pamiętaj o tym, że najlepszy skup samochodów w Gdańsku skupuje pojazdy w każdym stanie technicznym. Jeżeli jesteś właścicielem zniszczonego pojazdu, interesuje cię darmowa wycena samochodu i jego szybka sprzedaż, na pewno ci w tym pomożemy.