Untitled

Imprezy

„Życie bez radości jest jak długa podróż bez gospody”. Demokryt

Zachęcamy do przesyłania informacji o wszelkich imprezach związanych z zabytkową motoryzacją! Dodaj IMPREZĘ!

Kalendarz imprez, 2017r.:

Styczeń

21.01, Moto Weteran Bazar, Łódź, www.motoweteranbazar.com

25.01-1.02, 19. Rally Monte-Carlo Historique, www.acm.mc

27-29.01, Polski Zimowy Zlot Trabanciarzy, Zajazd Panama Skorzów k. Buska Zdroju, forum.cartoontrabant.pl

Luty

3-5.02, Bremen Classic, www.classicmotorshow.de

8-12.02, Retromobile, Paryż, www.retromobile.com

9.02, Les Grandes Marques du Monde au Grand Palais, Paris, The Grand Palais, www.bonhams.com

17-19.02, The Carole Nash MCN London Motorcycle Show, ExCeL London, London, www.coys.co.uk

18.02, Olympia Historic Automobile Fair & Auction, Olympia, London, UK, www.olympiahistoric.com

23-26.02, London Classic Car Show, ExCeL, London, E16 1FR., www.thelondonclassiccarshow.co.uk

24-26.02, Race Retro, Coventry, Wlk. Brytania, www.raceretro.com

25-26.02, Auto Moto Classic, Ostróda, automoto-arena.pl

26.02, Ślady na szosie, Warszawa, Automobilklub Polski

Marzec

2-5.03, Targi Retro Classics, Stuttgart, Niemcy, www.retro-classics.de

3-5.03, Antwerp Classic Salon, Belgia, www.siha.de

5.03, Oldtimerbazar, Wrocław, www.oldtimerbazar.pl

10-11.03, A Gentleman’s Collection, The Ritz-Carlton, Amelia Island, Florida, www.rmsothebys.com

11.03, Rajd Pań 2017, Warszawa, www.automobilklubpolski.pl

12.03, Oldtimerbazar, Sosnowiec, www.oldtimerbazar.pl

17-19.03, Classic Show Brno Exhibition Centre Pailon A, Czechy, Brno, www.classicshow.cz

18-19.03, Technorama, Kassel, Niemcy, www.technorama.de

29.03-2.04, Rajd Sanremo, www.rallyesanremo.it

31.03-2.04, Veterama, Hockenheim, Niemcy, www.veterama.de

Kwiecień

1-2.04, V Rajd Autosani, Trójmiasto, rajdikarusa.com

5-9.04, Techno Classica, Essen, www.siha.de

6-9.04, Motor Show Poznań, www.motorshow.pl

7-9.04, Oldtimer Show 2017, Budapeszt, www.oldtimershow.hu

8-9.04, Motobazar Toruń, Moto Park Toruń

21-23.04, Bosch Hockenheim Historic, www.hockenheim-historic.de

22.04, VII Ogólnopolski Rajd Pojazdów Zabytkowych, Kielce, www.automobilklub.kielce.pl

23.04, Oldtimerbazar, Wrocław, www.oldtimerbazar.pl

23.04, III Bunkrowe Spotkanie Miłośników Pojazdów Zabytkowych, Wałcz, tel.: 794 226 343, www.bunkry.eu

27-29.04, Suedsteiermark Classic, www.suedsteiermark-classic.com

27-30.04, Arabella Classics, Monachium, www.arabellaclassics.de

29.04-3.5, Rajd Klasycznych 94 oktanów, Stronie Śląskie, https://www.facebook.com/94oktany

, Auto Mobil International, Lipsk, Niemcy, www.ami-leipzig.de

, Rajd BGC, www.automobilklubpolski.pl

, Rozpoczęcie sezonu Częstochowskiego Ruchu Klasyków, www.czestochowskiruchklasykow.pl

, MotoStrefa Classic, www.motostrefaclassic.pl

Maj

5.05, Rajd Miłośników Motoryzacji Francuskiej 2017, Automobilklub Morski, Gdynia

6.05, rozpoczęcie sezonu – Dymarki Kaczewskie, https://www.facebook.com/events/1290444987702954/?ti=cl

6.05, otwarcie sezonu Oldtimer Chojnów, https://www.facebook.com/events/1290444987702954/

6-7.05, Moto Weteran Bazar, Stadion SKS „START”, Łódź, www.motoweteranbazar.com

6-7.05, Technorama Ulm, Niemcy, www.technorama.de

6-28.05, 50 lat Mercedesa AMG, Bruksela, www.autoworld.be

7-8.05, Oldtimertrefen, Speyer, Niemcy, www.brazzeltag.de

13.05, Międzynarodowa Aukcja Pojazdów Zabytkowych, Nadarzyn, www.car-port.pl

20.05, ClassicMania Night, Śląsk, www.classicmania.pl

13-14.05, Wystawa Oldtimer, Nadarzyn k/Warszawy, www.oldtimerwarsaw.com

13-14.05, VII Targi Pojazdów Zabytkowych, Auto Nostalgia Classic Gala Warsaw, Centrum Tragowo-Kongresowe MT Polska, Warszawa

14-15.05, Syreniada, Ostromeckosyreniada@wp.pl

18-21.05, Mille Miglia, Włochy, www.1000miglia.eu

19-21.05, Klasikwelt Bodensee, www.klassikwelt-bodensee.de

20.05, Noc Muzeów – Wystawa z okazji 25-lecia CAAR, Warszawa, www.caar.org.pl

20-21.05, Syreniada, Radzyń Chełmiński, syreniada@wp.pl, tel.: 503 011 100

20-21.05, I Rajd Classicauto, Atomiblklub Polski Warszawa, www.automobilklubpolski.pl

20-21.05, XIV Rajd Pojazdów Zabytkowych Szlakiem Republiki Partyzanckiej, Kazimierza Wielka, www.automobilklub.kielce.pl

20-21.05, Syreniada, Bydgoska serenada, Radzyń Chełmiński, tel. 503011100

21.05, Oldtimerbazar, Sosnowiec, www.oldtimerbazar.pl

25-27.05, Rajd Wiesbaden, Wiesbaden, Niemcy, www.rallye-wiesbaden.com

26-28.05, Concorso d’Eleganza Villa d’Estate, Włochy, http://concorsodeleganzavilladeste.com/

26-28.05, Pierwszy Meeting Porsche 914, Kazimierz nad Wisłą, classiccars4you.com

26-28.05, III Śląski Zlot Syren, www.rodzina.syren.pl

26-28.05, X Miedwiański Zlot Pojazdów Zabytkowych, Stargard Szczeciński, Automobilklub Stargard

, Festiwal Motoryzacji, Warszawa, www.automobilklubpolski.pl

, III Ogólnopolski Zlot Samochodów i Motocykli Zabytkowych, http://oldsmobile.myslenice.org.pl

, Pohulanka Weteranów Szos, www.automobilklubpolski.pl

, I runda PPPZ, Częstochowa, www.automobilklubczestochowski.pl

, Rajd Korsyki, www.klaus-hollstern.de

, HMSC Oldtimerrallye, Wiesbaden, www.hmsc.de

, ADAC Bavaria Historic, www.bavaria-historic.de

, Wystawa Mercedesów „Der Stern”, Sopot, https://www.facebook.com/ClassicMotoStory/?fref=ts

, GP de Monaco Historique, http://acm.mc

, I runda MPZZ, Nisko k/ Stalowej Woli, www.automobilklubstalowawola.pl

, II Runda MPZZ, Zamość, www.automobilklublubelski.pl

, Rajd Ziemi Mińskiej, www.automobilklubpolski.pl

Zlot Mercedesów „Mercedesem po Wiśle”, Płock,  www.mercedesempowisle.pl

, zlot Trabantów, www.cartoontrabant.pl

, zlot Fiatów X1/9, Limanowa, tel.: 691 409 009

Czerwiec

2-4.06, Leopolis Grand Prix, Ukraina, Lwów, www.leopolis-grand-prix.com/pl

2-4.06, ADAC Sachs Franken Classic, Bad Kissingen, www.sach-franken-classic.de

3-4.06. ProfiAuto Show – Odkryj Nowoczesną Motoryzację, Katowice, Moto-Profil, https://profiauto.pl/show

5-9.06, ADAC Deutschland Klassik, Potsdam, Zamek Oranienburg, www.adac.de

9-10.06, Paul Pietsch Classic, Stuttgart, Niemcy, www.pietsch-classic.de

10-11.06, Całkiem Niepoważny Rajd, Częstochowski Ruch Klasyków, czestochowskiruchklasykow.pl

11.06, Oldtimerbazar, Wrocław, www.oldtimerbazar.pl

13-15.06, Rally Heidelberg Historic, www.heidelberg-historic.de

15-17.06, ADAC Bavaria Historic, www.bavaria-historic.de

15-18.06, HMSC Oldtimerrallye, Wiesbaden, www.hmsc.de

15-18.06, Zlot zabytkowych Mercedesów Star Drive, Krynica Zdrój, http://polska.mercedes-benz.clubs.pl

16-17.06, Rallye Trifels Historic, Kaiserslautern, Niemcy, www.rallye-triefels.de

16-18.06, ADAC Sachenring Classic, www.sachsenring-classic.de

16-18.06, Historic Trophy Nuerburgring, www.historictrophy.de

16-18.06, Retro Classic, Ludwigsburg, www.retro-classics-meets-barock.de

17.06, Klasyczne Dni Knurowa, Knurów, tel.: 502 272 515

22-24.06, Donau Classic, Ingolstadt, www.donau-classic.de

22-25.06, Festival of Speed, www.goodwood.co.uk

24-25.06, X Międzynarodowy Zlot Pojazdów Zabytkowych, Zabelkow, www.zlot.zabelkow.pl

24–25.06, Moto Weteran Bazar, Stadion SKS „START”, Łódź, www.motoweteranbazar.com

25.06, VIII Rajd Najstarsze Pojazdy Świata Szlakiem Wazy z Bronocic, Kazimierza Wielka, www.automobilklub.kielce.pl

30.06-2.07, VI Olsztyński Zlot Miłośników Pojazdów PRL, Olsztyn, www.trabiekipa.pl

, III runda MPZZ, Kaszuby, www.akmorski.org.pl

, Nowodworski Rajd Pojazdów Zabytkowych, www.automobilklubpolski.pl

, II runda PPPZ, Kraków, www.automobilklubkrakow.pl

, Międzynarodowy Zlot Pojazdów Zabytkowych, Strumień, woj. śląskie, www.tmzabytek.pl

, Świebodzińskie Spotkanie Miłośników Zabytkowej Motoryzacji, kino.swiebodzin@gmail.com tel.: 697 805 298

, Classica Mierzęcin, www.rrabc.pl

, IV runda MPZZ, Żyrardów, www.automobilklubpolski.pl

Runda MPZZ, Lublin, www.automobilklublubelski.pl

Zlot Pojazdów zabytkowych „Moto Retro”, Białystok, www.motoretro.org.pl

Rajd rodzinny samochodów klasycznych, www.krakowskie-klasyki.pl

, rajd pojazdów zabytkowych, Czerniejewo, www.truskawisko.pl

, Zlot zabytkowej motoryzacji, Sochaczew, www.automobilklubpolski.pl

, Zlot Mercedesem po Wiśle, Płock, www.mercedesempowisle.pl

, MotoLegendy PRLu, Gorlice, Bardejov, www.motolegendyprl.pl

, Zlot American Cars, Milicz, www.americancarsmania.pl

, III runda PPPZ Rajd Warszawski, www.automobilklubpolski.pl

, III zlot Fiata 126p., Zduny, https://www.facebook.com/events/1544003225916277/

, V runda MPZZ, Rajd Beskidzki, Bielsko-Biała, www.ak-beskidzki.bielsko.com.pl

Lipiec

7-9.07, XVI Wystawa Pojazdów Zabytkowych, Tucholskie Stowarzyszenie Pojazdów Zabytkowych Dragon, zabytkowe.tuchola.pl

13-22.07, Międzynarodowy Rajd Antycznych Automobili Podkarpacie 2017, Hotel Sezam (k. Rzeszowa) oraz Zamek Krasiczyn, www.caar.org.pl

16.07-3.09, 70 lat Ferrari, Bruksela, www.autoworld.be

19-22.07, Ennstal Classic, www.ennstal-classic.de

29.07, MOTOR CITY, Michigan, USA, www.rmsothebys.com

29-30.07, IX Zlot Pojazdów Zabytkowych „RETRO”, Nowy Sącz, Urszula i Jacek Dyczek, tel. 503 018 320

, Silvretta Classic, www.silvretta-classic.de

, VI runda MPZZ, Rzeszów, www.automobilrzesz.pl

, Garbojama, www.garbojama.pl

, Le Mans Classic, www.lemansclassic.com

, zlot miłośników aut PRL, www.trabiekipa.pl

, Oldtimer Meeteng Baden-Baden, www.oldtimer-meeteng.de

, zlot Trabantów, Kielce, www.cartoontrabant.pl

, Warszawski Rajd Motocyklowy, www.automobilklubpolski.pl

Rajd pojazdów „Zagłoba”, Opole, www.junakpolishteam.pl

Gdyński Rajd Historyczny, www.akmorski.org.pl

Zlot pojazdów produkcji polskiej, www.fsopomorze.pl

, Spotkanie Pojazdów PRL, Tarnobrzeg, https://www.facebook.com/events/1499810416994202/

Sierpień

4-6.08, Classic Days Schloss Dyck, www.schloss-dyck-classic-days.de

5-6.08, II Międzynarodowy Zlot Cabrio, Gniezno, http://cabriopoland.com/

4-6.08, V Międzynarodowy Rajd Pojazdów Zabytkowych, Wałbrzych, moto.weteran.walbrzych@gmail.com

7.08, Spotkanie miłośników Garbusa, Celle, Niemcy, www.kaefertreffen-celle.de

11-15.08, 14 Ogólnopolski Zlot Fiata 126p, Sochaczew, www.zlot126p.pl

17-19.08, Sachsen Classic, Zwickau-Dresden, www.sachsen-classic.de

18-20.08, Moto Classic Wrocław, www.motoclassicwroclaw.pl

19-20.08, Dortmund Classic Days, Dortmund, Niemcy, www.dortmund-classic-days.de

23-30.08, ClassicMania Trip, Kłajpeda, Retro Jurmała, Ryga Muzeum Motoryzacji, tel.: 512 696 069, www.classicmania.pl

27.08, II Rajd i Zlot Oldtimer Chojnów, https://www.facebook.com/oldtimer.chojnow/?fref=ts

, AvD Heldentour, Nuerburgring, www.avd.de

, Drynda 2016, www.drynda.org

, zlot Trabantów, Pińczów, www.cartoontrabant.pl

, rajd WUK, Warszawa, www.automobilklubpolski.pl

, American Day, Warszawa, www.automobilklubpolski.pl

, Rajd Radomskich Klasyków, Radom, info@radomskieklasyki.pl

, Międzynarodowy Rajd Pojazdów Zabytkowych, Wiry,https://www.facebook.com/PIKNIKzMOTORYZACJAwiry?fref=ts

, Piknik z Motoryzacją, Wiry, https://www.facebook.com/PIKNIKzMOTORYZACJAwiry?fref=ts

Aukcja, USA, www.rmauctions.com

, Pebble Beach Concours d’Elegance, www.pebblebeachconcours.net

, IV runda MPPZ, Częstochowa, www.automobilklubczestochowski.pl

Rajd Pojazdów Zabytkowych „Stare jak Nowe”, www.starejaknowe.com.pl

Wrzesień

2-3.09, VIII Rajd Ikarusa, Trójmiasto, rajdikarusa.com

2.09, Zlot Pojazdów Minionej Epoki, Ruda Śląska i okolice, tel.: 507 053 186, szpz@interia.pl

2-7.09, Złombol, www.zlombol.pl

3.09, Oldtimerbazar, Sosnowiec, www.oldtimerbazar.pl

7-9.09, 6 Rajd Polski Hitoryczny, www.rajdpolskihistoryczny.pl

8-10.09, Warsaw Moto Show 2017, Ptak Warsaw Expo, warsawmotoshow.com

8-10.09, Goodwood Revival Meeting, https://grrc.goodwood.com

9-10.09, Moto Weteran Bazar, Stadion SKS „START”, Łódź, www.motoweteranbazar.com

9-10.09, X Radomski Rajd dawnych Automobili i V Radomski Rajd dawnych Rowerów, Radom, www.caar.org.pl

9-10.09, Technorama, Hildesheim, www.technorama.de

10.09, VII Miński Zlot Pojazdów Zabytkowych „Warkot 2017”, Mińsk Mazowiecki, Klub Dawnych Motocykli Magnet, www.kdm-magnet.pl

13-16.07, XVII Europejski Zlot Miłośników VW GarBusa „Garbojama 2017”, Kryspinów k. Krakowa, www.garbojama.pl

15-17.09, Zlot Gwiaździsty CAAR, Smardzewice nad Zalewem Sulejowskim, www.caar.org.pl

16-17.09, 6 Fotorajd, Częstochowski Ruch Klasyków, czestochowskiruchklasykow.pl

17.09, III Jesienny Pokaz Klasyków, Alwernia, chrzanowskie-klasyki.blogspot.com

21-24.09, Beiersbronn Classic, www.baiersbronn-classic.de

24.09, ClassicMania VIII, dawniej Sosnowieckie spotkania starych samochodów, tel.: 512 696 069, www.classicmania.pl

24.09, Oldtimerbazar, Wrocław, www.oldtimerbazar.pl

30.09, zakończenie sezonu, Zabełków, www.zlot.zabelkow.pl

30.09, Historic Rallye, Koeln, Niemcy, info@auriga-historic.de

Zlot pojazdów minionej epoki, Czeladź, szpz@interia.eu, tel.: Tomek: 507-053-186

, Wołomiński Zlot Pojazdów Zabytkowych, www.automobilklubpolski.pl

, IX Runda MPZZ, Poznań, www.awpoznan.pl

, Rajd Zachodniego Mazowsza, www.automobilklubpolski.pl

, Miński Zlot „Warkot”, www.kdm-magnet.pl

Festiwal Zabytkowej Motoryzacji, Warszawa, www.automobilklubpolski.pl

Classic Moto Show, Kraków, www.classicmotoshow.pl

Pomerania Classic, www.fb.com/rajdpomerania

, Rajd Pojazdów Zabytkowych. Podsumowanie Sezonu 2016, Ustroń, woj. śląskie, tel.: 503 166 141, www.tmzabytek.pl

Jesienny Pokaz Klasyków, Alwernia, https://www.facebook.com/events/869399756484566/permalink/870663166358225/

, Beiersbronn Classic, www.baiersbronn-classic.de

Wielka Beskidzka, www.eaa.org.pl

, Praski Rajd Pojazdów Zabytkowych, www.automobilklubpolski.pl

Youngtimer Party, Poznań, www.youngtimerparty.pl

Festiwal Zabytkowej Motoryzacji Bemowo, Bemowo, www.automobilklubpolski.pl

Październik

5-8.10, Motorworld Classics, Berlin, www.motorworld-classics.de

6-8.10, Veterama Mannheim, Niemcy, www.veterama.de

20-22.10, Classic Expo Salzburg, www.classicexpo.at

, Motorworld Classics, Berlin, www.motorworld-classics.de

Rally des Iles Brussels-Kraków, www.automobilklub.krakow.pl

Rajd Mazowsza, www.automobilklubpolski.pl

Eskapada Jurajska, www.eaa.org.pl

, Zlot Samochodów z lat 70. i nie tylko, Piasek k. Pszczyny, www.rodzina.syren.pl

Listopad

3-5.11, Retro Motor Show, Targi Pojazdów Zabytkowych, Poznań, www.retromotor.pl

19.11, Oldtimerbazar, Wrocław, www.oldtimerbazar.pl

Rajd Żubrów, Myślenice-Zakopane, www.automobilklub.krakow.pl

, Festiwal Nitów i Korozji, Warszawa, www.automobilklubpolski.pl

Grudzień

2-10.12, Essen Motor Show, Essen, Niemcy, www.essen-motorshow.de

3.12, Oldtimerbazar, Sosnowiec, www.oldtimerbazar.pl

8-9.12, Retro Classics Bavaria, www.retro-classics-bavaria.de

15.12-28.01.2018, American Dream Cars, Bruksela, www.autoworld.be

, Rajd Barbórka, Warszawa, www.barborka.pl

11037280_874804475921888_4645177113243127767_n Baner DSC_0509 DSC_0628 Muzeum prlu ruda sl 2015 Nowy Sącz 2015
DSC_0240jestesmy z wamiwakacje (3)